Poznaj niezwykły świat zwierząt egzotycznych...   

Zwroty za bilety zakupione online

Zwroty za bilety zakupione online

Informacja dla odwiedzających, którzy zakupili bilety online na wcześniejszy event, który nie odbył się z powodu epidemii COVID-19:
Udało nam się porozumieć z dyrekcją sprzedawcy biletów – bilety24 i zwroty za wszystkie zakupione dotychczas bilety odbędą się planowo w poniedziałek-wtorek (6-7 lipca).
W pierwszej kolejności zostaną zwrócone kwoty za bilety opłacone przelewem, a w kolejnej za bilety opłacone kartą płatniczą.
Umówiony termin jest o wiele krótszy niż podawany w spec ustawie. Dziękujemy sprzedawcy biletów za przychylenie się do prośby o przyspieszenie terminu zwrotów.
————
Kontakt do serwisu bilety24:
info@bilety24.pl lub 61 642 92 36 wew. 1
Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 8-24.
Kontakt tylko i wyłącznie dla nabywców biletów w bieżących sprawach związanych z zakupem biletu lub informacją o płatności.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych