Poznaj niezwykły świat zwierząt egzotycznych...   

ZooEgzotyka – zmiana terminu wydarzenia kwietniowego

ZooEgzotyka – zmiana terminu wydarzenia kwietniowego

Z przykrością informujemy, że kwietniowa edycja ZooEgzotyki zostaje PRZENIESIONA NA KOLEJNY TERMIN 7 CZERWCA
W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem w Polsce nie możemy podejmować ryzyka zarażenia się wystawców i odwiedzających podczas trwania eventu. Bezpieczeństwo uczestników naszej imprezy jest najważniejsze i nie podejmiemy ryzyka związanego z rozprzestrzeniającym się wirusem.

Jak zapewne Państwo wiecie, Główny Inspektor Sanitarny zarekomendował też odwołanie wszystkich imprez masowych w Polsce. Dodatkowo obawiamy się, że ilość zarażonych na dziś to dopiero początek epidemii w Polsce.

Od pewnego czasu obserwowaliśmy sytuację związaną z koronawirusem i podejmowaliśmy działania zmniejszające ryzyko zarażenia (środki odkażające, umowy z prywatnymi służbami medycznymi, oświadczenia wystawców itp.). Jednak szybki wzrost zachorowań w kraju nie daje nam wyboru.
Chcemy też poinformować na tyle wcześnie, żeby uniknąć ponoszenia przez odwiedzających kosztów hoteli, czy planowania wyjazdów.

Dlatego głęboko wierzymy w to, że potraktujecie Państwo decyzję organizatora jako przemyślaną, odpowiedzialną i niedokonywaną na ostatnią chwilę pod wpływem paniki.

Jednocześnie informujemy, że zakupione bilety Online można:
– wykorzystać na kolejnej edycji 7 czerwca
– zwrócić u sprzedawcy: bilety24

O całej procedurze ewentualnego zwrotu biletu zakupionego Online będziemy informować w kolejnych wiadomościach.
W razie pytań prosimy o wiadomość na pw lub maila kontakt@zooegzotyka.pl

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych